Duben 2012

Firemní akce, modelky Plzeň a celá ČR

24. dubna 2012 v 13:18
Akce Plzeň Produkční agentura, která vyhledává nové tváře. originalita , Zajištění castingů. Individuální přístup ke klientům.

Více www.infinite-models.cz

Pro modelky nabízí agentura Infinite Models se sídlem v Plzni kurzy (základy chůze a držení těla, choreografie, fotomodeling, vizáž - péče o pleť, vlasy,…)

Naše služby:
Módní přehlídky
Sales promotion
Zajištění reklamních kalendářů na klíč (včetně zajištění PR)
Make-up hostesky

Registrace Oriflame

19. dubna 2012 v 10:52
Světovému fenoménu jménem wellness podlehla i kosmetická firma Oriflame. Jak jde Oriflame a wellness dokupy? Oriflame se angažuje hlavně na poli wellness péče uvnitř našeho těla - produkuje své potravinové doplňky, jenž nalezneme pod názvem Wellness by Oriflame. Tyto potravinové doplňky bývají s obsahem hlavně antioxidantu astaxanthinu. Tato látka nabízí velké množství využití - trochu nás asi udiví, že tento blahodárný suplement naší stravy se využívá i při pěstování některých, především mořských živočichů. K čemu je ale astaxanthin lidem a tedy i společnosti Oriflame? Jako antioxidant pomáhá bojovat proti srdečním chorobám a podle některých vědců i proti rakovině. Jeví se předně, že Oriflame bere wellness vskutku vážně, což je ale jenom logické, protože se tímto fenoménem nechává strhnout dnes, kdy je každičký člověk ohrožen civilizačními nemocemi Chcete-li se kosmetickým poradcem společnosti Oriflame a dosáhnout na velkou řadu výhod, vážně neváhejte - registrace OriflameVám přinese ihned tyto výhody a bonusy:
  • Produkty je možné ihned nakupovat s 23% slevou
  • vydělávejte kolik si přejete a potřebujete - pracujte kdy se to hodí Vám
  • dárky v hodnotě 4494 Kč ZDARMA
  • pravidělně dostáváte nový katalog Oriflame - každé tři týdny
  • 100% záruka vrácení peněz za zboží do 30 dnů
  • pracujte s krásnou provizí 30 %